Civitas
Witamy w serwisie rekrutacyjnym Collegium Civitas

Dołącz do społeczności Studentów Collegium Civitas. Wypełnij prosty i intuicyjny formularz rekrutacyjny. Zajmie Ci to tylko 10 minut. Poprosimy Cię wyłącznie o podanie niezbędnych danych.

Zanim zaczniesz, przygotuj potrzebne dokumenty:
  • dowód osobisty lub paszport,
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej i świadectwo dojrzałości (nie dotyczy kandydatów na studia II stopnia, podyplomowe, kursy, szkolenia, warsztaty, Collegium Dziecięce),
  • dyplom ukończenia studiów wyższych (nie dotyczy kandydatów na studia I stopnia, kursy, szkolenia, warsztaty, Collegium Dziecięce).
Na złożenie dokumentów rekrutacyjnych można się umówić wyłącznie na platformie https://civitas.nakiedy.pl/
Na wizytę zapraszamy osoby, które otrzymały już powiadomienie o przyjęciu na studia.

Kilka ważnych spraw:
  • Informacje podane przez Ciebie w formularzu będą zapisane w bazie danych Collegium Civitas i posłużą Ci do wydrukowania podania o przyjęcie na studia.
  • Zwróć uwagę na poprawny zapis swoich danych. Nie wypełniaj formularza drukowanymi literami. Ważne są polskie znaki oraz znaki interpunkcyjne. Wpisane dane powinny być takie same jak te, które widnieją na świadectwie, dyplomie czy w dowodzie osobistym. Przed opuszczeniem formularza koniecznie kliknij „zatwierdź dane”, aby otrzymać email z Twoim numerem login.
  • Zapamiętaj swój login i hasło. Zawsze możesz ponownie się zalogować, aby poprawić lub uzupełnić brakujące dane (np. numer świadectwa maturalnego, wyniki z matury).
  • Aby dokończyć aplikację wydrukuj, podpisz i zeskanuj formularz rekrutacyjny.
  • Rekrutacja na studia odbywa się, na podstawie skanów wymaganych dokumentów dołączonych do formularza rekrutacyjnego online. Oryginały dokumentów będą weryfikowane we wskazanym wcześniej terminie. Nie wysyłaj nam żadnych oryginałów dokumentów dopóki nie otrzymasz takiej informacji.
Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń lub napisz do nas:
telefon: (22) 656 71 89
e-mail: rekrutacja@civitas.edu.pl

Chcesz się zapisać na studia w języku angielskim?
Formularz rekrutacyjny znajdziesz na stronie: www.admissions.civitas.edu.pl.
ROZPOCZNIJ REJESTRACJĘ

Błąd !

Uwaga

Sukces